Wąska ławka do przedpokoju – nietypowy element aranżacji

Hol wejściowy jest twarzą domu, ponieważ to tam ludzie wchodzą. Dlatego tak ważne jest mądre umeblowanie tej części mieszkania, ponieważ ważne jest, aby pozostawić miłe wrażenie na swoich gościach. Wybór ławki w przedpokoju od dawna jest po myśli właścicieli domów, ponieważ jest to nie tylko niezbędny mebel, ale może być również ozdobą wnętrza.

Wąska ławka do przedpokoju – korzyści i cechy szczególne

Obecnie łatwo jest wybrać model ławki do przedpokoju, który przypadnie nam do gustu, ponieważ oferta tutaj jest bardzo szeroka i odpowiada wszystkim gustom i portfelom, a także może zaspokoić potrzeby wymagającego nabywcy. Do głównych zalet nowoczesnych modeli należy zaliczyć uniwersalność ławek do przedpokoju. Jest to teraz nie tylko wygodny element wyposażenia, ale także dodatkowe miejsce na różne drobiazgi.

Ławka z miejscem do przechowywania

Wszystkie doskonale łączą funkcję użytkową i dekoracyjną. Ławka połączona ze schowkiem na buty zamienia się w szafkę na buty. Niektóre modele posiadają dodatkowy schowek na akcesoria do pielęgnacji obuwia. Ławka do przedpokoju może być również wykonana w formie skrzyni. Modele posiadają pokrywę na zawiasach lub wysuwaną szufladę z dodatkową półką.

wąska ławka do przedpokoju w kształcie glamour

Wymiary ławki do przedpokoju

Wąska ławka do przedpokoju różni się wysokością i może być niska, średnia lub wysoka. Wąska ławka do przedpokoju ma średnią wysokość od 50 do 55 centymetrów. W wersji klasycznej wewnątrz znajduje się tylko jedna półka, która jest wygodna do przechowywania butów sezonowych. Jest to racjonalny sposób na wykorzystanie przestrzeni w małym pomieszczeniu. Średnie modele o wysokości od 60 do 120 centymetrów są odpowiednie dla rodzin z 3 lub 4 osobami.

Kolory ławek do przedpokoju

Wybór koloru zależy od ustawienia w pomieszczeniu i jest ograniczony modelami, dlatego drewniane części produktu mają raczej naturalny kolor. Modele drewniane sprawdzą się w przedpokojach, w których dominuje drewno i z niego wykonane są inne elementy wyposażenia. Wybór jasnych kolorów tapicerki zaakcentuje całą ławkę do przedpokoju, a stonowane odcienie pomogą stworzyć harmonię. Ogólnie rzecz biorąc, wybór kolorów tapicerki, a w niektórych przypadkach także ramy produktów, jest nieograniczony.

Comments are closed.